logo
. . .

Web Hosting

Web Siteleriniz için tercih edebileceğiniz eşsiz ve performanslı WEB Hosting hizmeti

Şimdi Göz Atın

Kendiniz için en uygun WEB Hosting Planını Seçin.

Tamamen NVMe SSD & SSD üzerine kurulu alt yapısı ve kolaylıkla yönetilebilir Web Hosting Planları CPanel/Plesk Panel ile sizlerle!

CPanel
Plesk
CPanel
Plesk

Web Hosting Özellikleri

NVMe SSD & SSD Performansı

Tamamen NVMe SSD & SSD üzerine kurulu alt yapıyla beraber tam performansa ulaşacaksınız.

Ücretsiz SSL Sertifikası

Web Sitelerinize Ücretsiz ve kalıcı SSL Sertifikası sunmaktayız.

DDoS Koruması

Web Sitelerinizi Layer3,Layer4 katmanlarında ücretsiz olarak korumaktayız.

hosting
hosting
7/24 Teknik Destek

Teknik Desteğe ihtiyacınız olduğu anda ister telefon numaramızdan isterseniz de bizlere talep açarak 7/24 ulaşabilir ve bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ücretsiz Taşıma Desteği

Web Sitenizi, eski web hosting sunucunuzdan bizlere taşımakla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Teknik Destek ekibimiz tarafından web siteniz sorunsuz ve hızlı bir şekilde taşınmaktadır.

Türkçe Kontrol Paneli

Web hosting hizmeti için cpanel ve plesk paneli tercih etmekteyiz. Tamamen Türkçe olmakla beraber kontrol paneliyle kolayca yönetilir.

7/24 Aktif Satış Öncesi Destek ve Teknik Destek Ekibimiz

Sipariş öncesinde sormak istediğiniz sorular için veya Teknik problemleriniz de bizlere bu iletişim bilgilerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

server room

Sıkça Sorulan Sorular

WEB Hosting, internet sitesini yayınlamak adına istenen içerik, sayfa, resim veya dökümantasyonların internet tarafından erişebileceği bir sunucuda 7/24 aktif şekilde barınmasıdır.

WEB Hosting paketlerimizi müşterilerimize tercihe bağlı olarak CPanel veya Plesk Panel olarak sunmaktayız.

WEB Hosting planlarınızı kolaylıkla Türkçe dil desteğiyle yönetebileceğiniz bir çok kullanım imkanı sunan bir yönetim paneli. Plesk INC Firması tarafından yayınlanan bir web hosting yazılımıdır.

WEB Hosting planlarınızı kolaylıkla Türkçe dil desteğiyle yönetebileceğiniz bir çok kullanım imkanı sunan bir yönetim paneli. Bu Panel sayesinde web sayfası yöneticileri, görsel ve interaktif işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirir.

WEB Hosting hizmeti ile yaşadığınız sorunlarda Teknik Destek ekibimize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Web Hosting paketlerimiz Türkiye / İstanbul konumlu olmakla beraber Tier III sınıf verimerkezinde barınmaktadır. %99 Uptime uptime oranı ile 7/24 erişilebilir bir web hosting hizmetine sahip olabilirsiniz.