logo
. . .

Reseller Hosting Kiralama

Web Siteleriniz için tercih edebileceğiniz eşsiz ve performanslı Reseller Hosting hizmeti

Şimdi Göz Atın

Kendiniz için en uygun Reseller Hosting Planını Seçin.

Tamamen NVMe SSD & SSD üzerine kurulu alt yapısı ve kolaylıkla yönetilebilir Reseller Hosting Planları CPanel ve Plesk Panel ile sizlerle!

CPanel
Plesk
CPanel
Plesk

Reseller Hosting Özellikleri

NVMe SSD & SSD Performansı

Tamamen NVMe SSD & SSD üzerine kurulu alt yapıyla beraber tam performansa ulaşacaksınız.

Ücretsiz SSL Sertifikası

Web Sitelerinize Ücretsiz ve kalıcı SSL Sertifikası sunmaktayız.

DDoS Koruması

Web Sitelerinizi Layer3,Layer4 katmanlarında ücretsiz olarak korumaktayız.

hosting
hosting
7/24 Teknik Destek

Teknik Desteğe ihtiyacınız olduğu anda ister telefon numaramızdan isterseniz de bizlere talep açarak 7/24 ulaşabilir ve bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ücretsiz Taşıma Desteği

Web Sitenizi, eski web hosting sunucunuzdan bizlere taşımakla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Teknik Destek ekibimiz tarafından web siteniz sorunsuz ve hızlı bir şekilde taşınmaktadır.

Türkçe Kontrol Paneli

Web hosting hizmeti için CPanel ve plesk panel tercih etmekteyiz. Tamamen Türkçe olmakla beraber kontrol paneliyle kolayca yönetilir.

7/24 Aktif Satış Öncesi Destek ve Teknik Destek Ekibimiz

Sipariş öncesinde sormak istediğiniz sorular için veya Teknik problemleriniz de bizlere bu iletişim bilgilerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

server room

Sıkça Sorulan Sorular

Reseller Hosting, birden fazla Web Site barındırılabilen ve barındırılan Web Sitelerini kendinize göre yönetebildiğiniz bir hosting hizmetidir. Reseller Hosting hizmetinin Web Sitelerinizi aldığınız Reseller hizmetine göre dilediğiniz gibi kaynak verebilir ve Türkçe yönetim paneliyle kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Reseller Hosting paketlerimizi müşterilerimize CPanel ve PLESK Panel olarak sunmaktayız.

Reseller Hosting planlarınızı kolaylıkla Türkçe dil desteğiyle yönetebileceğiniz bir çok kullanım imkanı sunan bir yönetim paneli. Plesk INC Firması tarafından yayınlanan bir web hosting yazılımıdır.

WEB Hosting planlarınızı kolaylıkla Türkçe dil desteğiyle yönetebileceğiniz bir çok kullanım imkanı sunan bir yönetim paneli. Bu Panel sayesinde web sayfası yöneticileri, görsel ve interaktif işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirir.

Reseller Hosting hizmeti ile yaşadığınız sorunlarda Teknik Destek ekibimize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Reseller Hosting paketlerimiz Türkiye / İstanbul konumlu olmakla beraber Tier III sınıf verimerkezinde barınmaktadır. %99 Uptime uptime oranı ile 7/24 erişilebilir bir reseller hosting hizmetine sahip olabilirsiniz.