logo
. . .

Garry's Mod Server Kiralama

Türkiye Lokasyon ve DDoS Korumalı Garry's Mod Sunucu Sahibi Olun!

  • Kesintisiz Hizmet
  • Sınırsız Trafik
  • DDoS Koruması
  • Maksimum Performans
  • Ücretsiz Sunucu Paketi
  • Düşük Ping Garantisi
Sunuculara Gözat

Kendiniz için en uygun Garry's Mod Planını Seçin.

Her bütçeye uygun Garry's Mod paketleri karşınızda!

E5-2697v2
i9-10850K
R9 5900X
E5-2697v2
i9-10850K
R9 5900X

7/24 Aktif Satış Öncesi Destek ve Teknik Destek Ekibimiz

Sipariş öncesinde sormak istediğiniz sorular için veya Teknik problemleriniz de bizlere bu iletişim bilgilerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

server room

Garry's Mod Sanal Sunucu Hizmet Özellikleri

Tamamen Stabil Hizmet

Hizmetleriniz de oluşabilecek sorunları ön görüp, çözümünü önceden almaktayız. Kesinti yaşamamanız adına yedekli donanımlar ile çalışmaktayız.

7/24 Teknik Destek

İşlerinizin aksamaması adına günün her saati aktif olan, Teknik Destek ekibimizden 7/24 ulaşıp beklemeden destek alabilirsiniz.

%99 Game DDoS Koruması

DDoS Saldırılarına karşı sizleri alt yapısını kendi oluşturduğumuz şekilde hem yazılımsal hemde donanımsal şekilde %99 oranında korumaktayız.

SSD Disk Performansı

Sanal Sunucularımızda yüksek kalite SSD veya M2 SSD kullanarak yaptığınız işlemlerde sizleri yüksek hıza ulaştırıyoruz.

Sanal Sunucu Kontrol Paneli

Sanal Sunucularımız için geliştirdiğimiz panel ile beraber yeniden başlatma, durdurma, başlatma, yeniden kurulum gibi daha birçok işlemi sağlayabileceksiniz.

Raid Altyapısı

Sanal Sunucularımızda kullanmakta olduğumuz Raid 10 altyapısı beraberinde, veri güvenliğinizi olabildiğince üst düzeyde tutmaktayız.

Seçilebilir Güncel İşletim Sistemleri

Farklı işletim sistemi istekleriniz için not olarak geçmeniz yeterli olacaktır.

os
os
os
os
os
os

Sıkça Sorulan Sorular

Kullandığımız otomasyon sayesinde, sanal sunucunuzun (yeniden başlatma, durdurma, başlatma, yeniden kurulum) gibi birçok işlemini müşteri paneliniz üzerinden otomatik olarak sağlayabilirsiniz.

Otomasyonumuz sayesinde 7/24 sipariş geçilen tüm sunucular otomatik şekilde hızlıca kurulur ve teslim edilir.

Sanal sunucu beraberinde ücretsiz olarak sağladığımız firewall ile saldırılar %99 oranında filtrelenmektedir. Ek olarak hizmetini verdiğimiz her oyun gibi, Garry's Mod üzerine de ücretsiz olarak ek bir Garry's Mod Sunucularına özel oyun koruması sunmaktayız.

Her oyun sunucu üzerine ayrı bir destek çalışanımız bulunmaktadır. Sunucunuzla ilgili sorun ve sorularınızda karşınızda destek alabileceğiniz uzman bir yetkili kişi bulabilirsiniz.

Kiralamış olduğunuz Sanal Sunucunuzun özellikleri yetersiz gelmeye başladıysa, herhangi bir veri kaybı yaşamadan geçiş sağlamak istediğiniz paketin fiyat farkını ödeyerek dakikalar içerisinde geçiş sağlayabilirsiniz.